Są Państwo zainteresowani ofertą Longa Vita? Zadzwonimy!
  Infolinia: 606 270 700 |
Wersja polska
Bank Komórek Macierzystych - Longa Vita - krew pępowinowa

Aktualności

Zobacz również

Polityka przetwarzania danych w PBKM

Dokument obowiązuje od 25 maja 2018 r.

Więcej »

Jak urodzić i nie zwariować? Oto lista rzeczy, którą warto zrobić przed porodem.

Za kilka miesięcy zostaniesz mamą. Przed Tobą wiele wyzwań i ważnych decyzji. Musisz nie tylko odnaleźć się w nowej roli, ale przede wszystkim przygotować się na powitanie maleństwa. Jak to zrobić, by nie dać się skusić bogatej ofercie sklepów z asortymentem dla dzieci, a jednocześnie zgromadzić wszystko, co będzie potrzebne maluchowi, i nie zrujnować przy tym domowego budżetu?

Więcej »

Komórki macierzyste regenerują mięśnie

Masz krew pępowinową zdeponowaną w Longa Vita? To świetnie- bo mamy nową fenomenalną wiadomość- krew pępowinowa to nie tylko onkologia i hematologia, ale również medycyna regeneracyjna- ortopedia.

Więcej »

Chorym na SM pomaga przeszczepienie krwiotwórczych komórek macierzystych.

Brytyjscy naukowcy ogłosili, że przeszczep krwiotwórczych komórek macierzystych [HSC] pomaga chorym na stwardnienie rozsiane. Pisze o tym „BBC News”. Nie jest jednak to metoda dla wszystkich chorych i nie wiadomo na jak długo pomaga.

Więcej »

Wyhodowano nerkę z komórek macierzystych!

Szykuje się rewolucja w transplantologii. Hiszpańscy naukowcy jako pierwsi na świecie wyhodowali nerkę z komórek macierzystych. Jest to wielka nadzieja dla wszystkich osób oczekujących na przeszczep.

Więcej »

Pierwsze przeszczepienie namnożonych komórek macierzystych z krwi pepowinowej

Przełom w leczeniu nowotworów krwi – tak określane są wyniki innowacyjnych badań amerykańskich naukowców z Loyola University Medical Center.

Więcej »

Bliznę na sercu zaleczy plaster z komórek macierzystych

Naukowcy chcą sprawdzić, czy plaster z komórek macierzystych umieszczony na sercu może pomóc w leczeniu osób po zawale. Opracowanie metody umieszczania takich opatrunków na pozawałowej bliźnie umożliwiłoby regenerację komórek serca.

Więcej »

W tym dziale także:

Longa Vita, współpraca i referencje
Live Chat Software